Reklama zprávy

Reklamní prostředí

Show Jana Krause – Rybář s modelkou a jogínem

Napsal admin • Zář 8th, 2010 • Rubrika: TV Prima

Praha (Pressweb) – Do pověstné červené pohovky v nové Show Jana Krause tentokrát usednou rybář Jakub Vágner, modelka Simona Krainová a jogín Josef Michálek. Premiéru druhého dílu nového pořadu Jana Krause uvidí diváci už v pátek 10. září ve 21.45 na Primě.

Známý moderátor Jan Kraus představí divákům ve své nové late night show syna známého hudebníka Karla Vágnera – Jakuba. Ten je známý především jako držitel mnoha rybářských rekordů. Do své show si jej jako jednoho z mála Čechů pozval také uznávaný americký moderátor Jay Leno. Prozradí Jakub něco ze svého rybářského umění také Janu Krausovi?

Známá modelka Simona Krainová často plní titulní stránky novin. Naposledy se tak stalo v těchto dnech, kdy vyšla najevo informace, že se podruhé provdala. Jejím vyvoleným
je syn hudebníka Karla Vágnera Karel Vágner mladší. Poprvé od víkendové svatby se tak Simona objeví v televizi. Co všechno o svém vztahu a životě Simona divákům prozradí?

Třetí host Jana Krause Josef Michálek strávil 11 let v indickém vězení. Vydobyl si tam „VIP“  postavení a jako jogín pořádal kurzy meditace pro vrahy a zloděje. Co z této jeho zkušenosti bude zajímat Jana Krause?

Druhý díl Show Jana Krause odvysílá Televize PRIMA 10. září ve 21.45. Lístky na natáčení jednotlivých dílů v Divadle Ponec je možné zakoupit na www.ticketportal.cz. Na stránkách www.iprima.cz/showjanakrause diváci najdou odvysílané díly ve video archivu.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku