Reklama zprávy

Reklamní prostředí

ČSMT: „Táta mi tady chybí“

Napsal admin • Zář 8th, 2010 • Rubrika: TV Prima

Praha (Pressweb) – Televizní diváci mají za sebou první díl originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. A hned v prvním díle se talent opravdu objevil!

Čtrnáctiletá Tereza Anna Mašková z Třince působila před porotci trochu nejistě, a dokonce se zdálo, že chce mít své vystoupení hlavně hodně rychle za sebou. Směs nejistoty, trémy, ale zcela jistě i zodpovědnosti a očekávání udělala své. A určitě také velká touha uspět a přinést radost nejen sobě, ale i svým blízkým. Tereza se svěřila, že vyrůstá jen s maminkou. Otec měl před deseti lety nehodu a zemřel. Její mladší sestra ho nikdy nepoznala. „Tak teď mi tady chybí,“ uzavřela vzpomínku na tatínka se slzami v očích Tereza.  Ale v momentě, kdy tato na první pohled nenápadná dívka začala zpívat, se stalo kouzlo. Nesmělá slečna se smutnýma očima zmizela, a celý sál si s úžasem uvědomil: Tak tohle je opravdu talent!

Za porotce to vyjádřila Lucie Bílá: „Ty jsi neuvěřitelná, jsi názorný příklad toho, že famózní zpěvačka se pozná během pár tónů.“ Jan Kraus jí poradil: „Ode dneška by ses měla každou chvíli, kdy budeš vzhůru, věnovat tomu, co předvedeš příště, protože tvoje šance jsou obrovské.“ A Jaro Slávik hodnocení završil pochvalou: „Máš tak obrovský talent, že bys okamžitě mohla vystupovat v Americe.“ A všichni tři jednohlasně Terezu poslali do dalšího kola.

Tereza Anna, která má raději oslovení Tereza – jméno Anna je prý památka po babičce –, byla z hodnocení nadšená. „Vůbec jsem nečekala, že postoupím,“ říkala šťastně. Jaký to byl pro Terezu pocit vidět, že jí celý sál tleská vestoje? „Nádherný, nic takového jsem nezažila a snad ještě nikdy jsem nebyla tak šťastná jako teď,“ líčila. Tereza se učí zpívat pět let, chodí do ZUŠ v Třinci. V září nastoupí do deváté třídy a pak by ráda zkusila přijímačky na Pražskou konzervatoř na obor muzikál, protože by jednou chtěla být zpěvačkou. Přestože si vybrala skladbu od Beyoncé, má prý docela ráda i jazz a občas ho i zpívá na různých vystoupeních. Kromě zpěvu hraje na klavír a ráda tančí hip hop.

Přečti si také článek nevěra manžela.

Sledujte další díl originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT již tuto neděli 5. 9. Nenechte si ujít přehlídku talentů, které pojí jedno společné – všichni chtějí vyhrát 100 000 eur a angažmá v Las Vegas!

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku